XXXVI PPT

Jak co roku, 25 sierpnia parafie organizują wyjazd na powitanie pielgrzymów na Jasnej Górze. Sprawdź czy w Twojej parafii organizowany jest autokar i dołącz do nas!

Przez całą pielgrzymkę nasza grupa medialna, a zwłaszcza Ala Stasica i Bartek Bauer biegali za nami z aparatem. Zdjęcia są już dostępne na naszej stronie. internetowej.

Serdecznie zapraszamy na tradycyjne spotkanie popielgrzymkowe. To świetna okazja do wspólnej modlitwy, powspominania i podsumowania tegorocznej pielgrzymki.

Pielgrzymując w grupie często nie zastanawiamy się, nad tym ile pracy kosztuje przygotowanie i przeprowadzenie pielgrzymki. Chcemy teraz serdecznie podziękować tym, którym zawdzięczamy bezpieczne pielgrzymowanie.

Zmęczeni, ale szczęśliwi - Jasna Góra już w zasięgu wzroku.