Praca, obowiązki, stan zdrowia - to najczęstsze powody, przez które nie możesz wziąć udziału w Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby pielgrzymować duchowo

Duchowe pielgrzymowanie można zgłosić w parafii zamieszkania. Nie ma jednak takiej konieczności. Jeżeli podejmujesz się takiej formy pielgrzymowania zachęcamy Cię do:

• Codziennej modlitwy w intencji pielgrzymów (wybrana tajemnica różańcowa);
  • Dobrowolne umartwienie (np. post, jałmużna)
  • Warto zwrócić uwagę na relacje z pielgrzymiego szlaku prowadzone przez radio RDN Małopolska (plan transmisji) i fotorelacje na stronie Tarnowskiego Gościa
  • Jeśli nosisz w swoim sercu jakąś szczególną intencję - wyślij ją nam (Prześlij intencję)
  • Na facebooku i Instagramie znajdziesz zdjęcia z pielgrzymki.
  • Na naszej stronie codziennie wysłuchasz postaci dnia i konferencji o. Remigiusza.
  • Śledź relacje w lokalnych mediach!
  • Jeśli możesz, dołącz do pielgrzymów wyjeżdżających na Wejście Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę - 25 sierpnia od godziny 14:00. Autokary wyjeżdżają z następujących parafii:
    • Parafia św. Mateusza w Mielcu - Zapisy w Kiosku
    • Więcej informacji wkrótce.