W każdy I piątek miesiąca o 20:00 młodzież z mieleckiej Bazyliki pragnie zaprosić Was do złapania oddechu. Nie trzeba wiele - przyjdź i #Odetchnij.

Od lat wiadomo, że w I piątek miesiąca o 20:00 mielecka Bazylika będzie otwarta i trwać tam będzie adoracja i prawdopodobnie ostatnia Msza tego dnia w Mielcu. Wielu zapracowanych, zaaferowanych całym dniem chętnie korzysta z okazji do wspólnej modlitwy, czuwania i wyciszenia.

W tym roku stałych bywalców i nowych, spragnionych Pana Boga zapraszamy do odetchnięcia. Choć modlitwa często jest wyzwaniem, to przebywając przy Bogu chcemy Nim oddychać, przy Nim wypoczywać, układać myśli w głowie. Chcemy dać Bogu przestrzeń do działania, a sobie szansę do wykorzystania Pana Boga.

W tym roku pragniemy zaproponować Wam nową formułę spotkań. Oprócz Mszy Świętej i Adoracji pragniemy co dwa miesiące spotkać się z ciekawymi gośćmi, którzy opowiedzą nam o ich drodze bez i z Bogiem. Chcemy słuchać świadków, którzy może przeszli to co my, może upadli jeszcze niżej, a dzięki mocy Bożej mogą dziś opowiadać o Wielkich Dziełach w ich życiu.

Zapraszamy w każdy I piątek miesiąca o 20:00 do Bazyliki.

Szczegóły co miesiąc na fanpage Bazyliki św. Mateusza w Mielcu.