Aktualności

W tym roku zapisy odbywają się tylko i wyłącznie za pośrednictwem formularza internetowego i w kancelarii Parafii św. Mateusza w Mielcu (czynna wg. wakacyjnego porządku) i potrwają od 1 lipca 2020 do wyczerpania miejsc.

Już wkrótce po raz 38. w kierunku Jasnej Góry wyruszy Piesza Pielgrzymka Tarnowska - w tym roku inna niż dotychczas. Prezentujemy najważniejsze informacje dla tych, którzy pragną wyruszyć z nami.

Wszyscy z napięciem oczekujemy informacji, czy Piesza Pielgrzymka Tarnowska w tym roku pójdzie. Czy wśród pielgrzymów będą też Szymony?

16 sierpnia zapraszamy wszystkich pielgrzymów gr. 16 na obowiązkowe spotkanie organizacyjne, na którym przekażemy najważniejsze informacje dotyczące tegorocznego pielgrzymowania.

Kochani - Niech radość Zmartwychwstania opromienia ciemności naszych codziennych krzyży! Radosnych i chrześcijańskich Świąt Wielkiej Nocy!

Choć przed nami wiele niewiadomych, to wiemy już, że 25 sierpnia 2020 Piesza Pielgrzymka Tarnowska dotrze na Jasną Górę.

 

Tak się złożyło, że patron naszej grupy - św. Szymon to doświadczony orędownik na czas pandemii. Codziennie o 20:55 módlmy się za Jego wstawiennictwem.