Aktualności

Ceniony rekolekcjonista, misjonarz miłosierdzia, z wykształcenia homiletyk. Znamy go już z pielgrzymki, bo 5 lat temu już głosił dla nas rekolekcje.

Choć pielgrzymowaliśmy tylko jeden dzień to staraliśmy się zrobić jak najwięcej pamiątkowych zdjęć - specjalnie dla Was!

Tegoroczny wyjazd na Pielgrzymkę jest dla nas wszystkich sporym logistycznym wyzwaniem. Terminy, godziny i sprawy organizacyjne znajdują się w tym artykule.

W tym roku ze względu na stan epidemii nie będziemy mogli wspólnie wyruszyć do Chorzelowa. Zapraszamy jednak do udziału w specjalnej Mszy dla pielgrzymów tarnowskiej pielgrzymki.

W tym roku zapisy odbywają się tylko i wyłącznie za pośrednictwem formularza internetowego i w kancelarii Parafii św. Mateusza w Mielcu (czynna wg. wakacyjnego porządku) i potrwają od 1 lipca 2020 do wyczerpania miejsc.

Tegoroczna pielgrzymka pozostawia po sobie słodko-gorzki smak. Z jednej strony się odbyła, z drugiej wszyscy mamy poczucie niedosytu. Chcemy Wam wszystkim za nią podziękować.

Już wkrótce po raz 38. w kierunku Jasnej Góry wyruszy Piesza Pielgrzymka Tarnowska - w tym roku inna niż dotychczas. Prezentujemy najważniejsze informacje dla tych, którzy pragną wyruszyć z nami.